Zespół

Anetta Howorus - Bartoszcze

Anetta
Howorus-Bartoszcze

Lekarz stomatolog,
specjalista ortodonta


Warszawę kocham od zawsze, dlatego cieszę się, że to właśnie tu ukończyłam studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej.
pełny opis
Lidia Niańko- Głowacka

Lidia
Niańko-Głowacka

Lekarz stomatolog, ortodonta

Ukończyłam studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Już w trakcie nauki interesowałam się chirurgią szczękowo- twarzową oraz ortodoncją.
pełny opis
Beata Witecka- Durka

Beata
Witecka-Durka

Lekarz dentysta

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po ukończeniu studiów odbyłam staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie.
pełny opis
Edyta Nicoś-Przybysz

Edyta
Nicoś-Przybysz

Lekarz dentysta

Ukończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.Aktualnie jestem lekarzem rezydentem w trakcie specjalizacji z ortodoncji w Warszawie.
pełny opis
Marcin Sorbian

Marcin
Sorbian

Lekarz stomatolog, endodonta

Ukończyłem Warszawską Akademię Medyczną na kierunku lekarsko- dentystycznym. Od wielu lat zajmuję się stomatologicznym leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych pacjentów.
pełny opis
Magda Ziętek

Magda
Ziętek

Asystentka stomatologiczna

Jestem dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Swoją wiedzę zdobywałam w Policealnej Warszawskiej Szkole Medycznej.
pełny opis
Julia Skwarek

Julia
Skwarek

Recepcjonistka

W gabinecie odpowiadam za poprawne funkcjonowanie recepcji w zakresie zarządzania grafikiem przyjęć pacjentów, prawidłowym obiegiem dokumentacji medycznej.
pełny opis
Paulina Sadoch

Pauilina
Sadoch

Recepcjonistka

W gabinecie Pani Ortodontka, jestem odpowiedzialna za rezerwację wizyt naszych pacjentów, zarządzenie grafikiem lekarzy, rozliczaniem płatności.

pełny opis