O nas

Image
Szanowni Państwo!
Ortodoncja to moja pasja, moja wiedza i wieloletnie doświadczenie w leczeniu.
Mam to szczęście, że moja praca, każdego dnia dostarcza mi ogromu satysfakcji. Lubię poznawać nowych ludzi, wsłuchiwać się w ich historie, rozwiązywać problemy i spełniać oczekiwania związane z posiadaniem zdrowych i ładnych zębów.

Bardzo twórcza jest praca z małymi pacjentami, kiedy trzeba przekonać dziecko do siebie oraz do systematycznego noszenia aparatu ortodontycznego. A jaka radość, gdy to się udaje i po pewnym czasie uzyskujemy miejsce dla nowych (stałych) zębów, poprawiamy wymowę oraz ustawiamy w równiutkim szeregu małe ząbki.

Podobnie dużo zrozumienia potrzeba podczas leczenia ortodontycznego młodzieży, która obecnie wyedukowana w sieci, dość precyzyjnie określa oczekiwania co do atrakcyjności swojego uśmiechu. Tu moje działanie to wsłuchanie się w potrzeby, pełna współpraca z pacjentem i dość szybka radość z efektu. Trzeba przecież zdążyć przed studniówką czy własnym ślubem.

Zaspokojenie czynnościowo- estetycznych wymagań pacjentów dorosłych również dostarcza mi satysfakcji, choć często z uwagi na pracę za granicą lub liczne podróże zawodowe pacjentów, leczenie ortodontyczne wymaga ode mnie dyspozycyjności. Efekt i radość pacjenta są jednak tego warte.

Wraz ze wzrostem średniej długości życia zwiększa się także liczba pacjentów wymagających przedprotetycznego leczenia ortodontycznego. Takie przygotowanie pozwala na ograniczenie zasięgu protezy lub wręcz jej uniknięcie. Ilość procedur ortodontycznych i nowych technik, które można zaproponować pacjentom 55+ pozwala osiągać niesamowite, wspaniałe efekty.

Wierząc, że ortodoncja to centralne ogniwo łączące różne dyscypliny stomatologiczne oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyłam w Warszawie gabinety stomatologii rodzinnej "Pani Ortodontka".

Wraz z profesjonalnym i pełnym zaangażowania zespołem dobrych lekarzy dentystów, oferujemy kompleksowe leczenie całych rodzin w zakresie stomatologii dziecięcej, stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji i oczywiście ortodoncji.

Wspólnie staraliśmy się stworzyć miejsce, gdzie nowoczesne metody leczenia przy użyciu najnowszych materiałów i urządzeń, łączą się z rodzinną atmosferą, ciepłym wystrojem wnętrz i zespołem dobrych lekarzy stomatologów.

To miejsce stworzyliśmy dla Was!
Sprawdź czy nam się udało.


Zapraszam
 
Lekarz stomatolog Aneta Howorus-­Bartoszcze
Specjalista ortodonta, Kierownik medyczny placówki
Image