Stomatologia zachowawcza - leczenie próchnicy, wypełnienie w zębie

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego, całe rodziny na bezpłatne wizyty kontrolne i zabiegi higienizacyjne. Proponujemy także profilaktykę próchnicy obejmującą instruktaże higieny jamy ustnej i zabiegi stomatologiczne. Wczesne leczenie próchnicy wykonane przez lekarza dentystę, zapewni komfort zabiegu oraz ograniczy wielkość wypełnienia, a preparaty zawierające fluor wzmocnią procesy remineralizacji szkliwa. W przypadku rozległych ubytków wykonamy znieczulenie i odbudowę zęba z zastosowaniem sprawdzonych materiałów stomatologicznych najwyższej klasy. Profesjonalizm naszych lekarzy dentystów w połączeniu z jakością najlepszych kompozytów pozwoli na idealne odtworzenie naturalnego koloru i kształtu zęba.

Dokładamy wszelkich starań aby wizyty były bezbolesne; wykorzystujemy najlepsze, dostępne na rynku znieczulenia zapewniające komfort wizyty pacjentowi a pracy lekarzowi dentyście. 

Leczymy również pod mikroskopem stomatologicznym, który daje lekarzowi dentyście zupełnie nowe możliwości diagnostyki jak i wykonywania trudnych zabiegów stomatologicznych (np. udrażnianie i wypełnianie zagiętych kanałów zęba, usunięcie złamanego narzędzia z kanału etc.).

 

Wierzymy w profilaktykę stomatologiczną więc po kompleksowym wyleczeniu zębów zaprosimy dorosłych pacjentów na wizytę kontrolną co 6 miesięcy.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się
z cennikiem naszych usług.