Stomatologia dziecięca, dentysta dla dzieci w gabinecie Pani Ortodontka na Gocławiu

Jama ustna stanowi bardzo intymną strefę dla dziecka, więc przyzwyczajanie do oglądania i czyszczenia ząbków powinno być zapoczątkowane przez najbliższe osoby - rodziców dość wcześnie, tuż po pokazaniu się pierwszych zębów w jamie ustnej. Kolejnym etapem są wizyty adaptacyjne w naszym gabinecie dentystycznym, gdzie maluch może pobawić się w kąciku dla dzieci, poczytać książeczki w czytelni i poobserwować grzecznych rówieśników. Następnie nasi lekarze, dentyści dziecięcy z uśmiechem i cierpliwością wykonają podstawowe zabiegi higieniczne i profilaktyczne, takie jak lakowanie i lakierowanie oraz udzielają instruktażu poprawnej higieny jamy ustnej. Podczas wizyty rodzice małego Pacjenta, od dziecięcego lekarza stomatologa dowiedzą się jakie nawyki u dziecka wzmacniać a jakie ograniczać lub eliminować.  Odpowiednie podejście naszych dentystów dziecięcych do najmłodszych pacjentów, z pewnością pozwoli także na leczenie próchnicy zębów mlecznych i ewentualnie stałych, zaś regularne wizyty kontrolne dają gwarancję bieżącej obserwacji rozwoju zębów dziecka oraz pozwalają na podjęcie wczesnego; mało inwazyjnego leczenia stomatologicznego i ortodontycznego. Każda wizyta kończy się otrzymaniem medalu "Dzielnego Pacjenta" i wybraniem przez dziecko nagrody z naszego "magicznego kuferka". Wierzymy, że jedyną skuteczną metodą ograniczenia próchnicy u dzieci jest profilaktyka i wczesne reagowanie na niekorzystne zmiany, dlatego co trzy miesiące zapraszamy, naszych małych Pacjentów, na bezpłatne wizyty kontrolne u naszych dentystów dziecięcych, o których przypominamy rodzicom telefonicznie.

Dentysta dziecięcy w gabinecie stomatologicznym Pani Ortodontka

Dzieci po urazach zębów w wyniku upadku, uderzenia otrzymają w naszym gabinecie dentystycznym szybką i fachową pomoc stomatologa, ortodonty i ewentualnie chirurga. 

Rodziców naszym małych pacjentów zapraszamy do przeczytania wywiadu w formie pytań i odpowiedzi, w którym dentysta dziecięcy  z naszego gabinetu stomatologiczne szeroko omawia, zarówno zagadnienia związane z profilaktyką stomatologiczną u dzieci jak i problematykę leczenia zębów mlecznym oraz eliminacji złych nawyków w dzieciństwie.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się
z cennikiem naszych usług.