Raty

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna"), płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.
Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.pl.

Co wyróżnia MediRaty

  • Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.
  • Możliwość uzyskania finansowania do 500 do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.
  • Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.
  • Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku

  1. Gabinet Pani Ortodontka ustala całkowity koszt leczenia stomatologicznego i /lub ortodontycznego bezpośrednio z pacjentem i przekazuje kontakt oraz wartość usługi stomatologicznej do MediRaty,
  2. Konsultant MediRaty kontaktuje się bezpośrednio z pacjentem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną.
  3. Pacjent, który zaakceptował ofertę otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.
  4. Po podpisaniu umowy na konto gabinetu Pani Ortodontka przekazywane są środki finansowe a pacjent może rozpocząć leczenie.
  5. Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy z pacjentem bezpośrednio na konto MediRaty.


MediRaty_wnioski_onlineMożliwe jest również, złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu.

Dzięki tej aplikacji pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych do Pacjenta oddzwoni Konsultant MediRat.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z recepcją gabinetu Pani Ortodontka; tel: 581 111 183, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z konsultantem MediRaty tel: 801 000 265 lub (22) 266 83 70.